Tüm canlı bahisler
Skorbordlar
İstatistikler
65'   FC Tom Tomsk: 4. Sarı kart
69'   JEF United Ichihara Chiba (K): 5. Köşe vuruşu
65'   Ventforet Kofu: 9. Köşe vuruşu
22'  Omiya Ardija
1:1
63'  FC Tom Tomsk
3. Sarı kart
63'  Ventforet Kofu
8. Köşe vuruşu
19'  Omiya Ardija
1. Sarı kart
61'  FC Tom Tomsk
2. Sarı kart
19'  Tokushima Vortis
0:1
62'  Ventforet Kofu
7. Köşe vuruşu
59'  Western United FC
2. Köşe vuruşu
Futbol
Futbol
Tahmin  
Kalan süre  
Sonraki gol  
Geri kalan süre   
Avustralya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
64'
Western United FC
1:0
Perth Glory
0.5
+59
Rusya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
66'
Ska En. Khabarovsk
1:1
FC Tom Tomsk
0.5
+13
Japonya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
65'
Iwata Jubilo
1:1
Sagan Tosu
0.5
+26
Stadyum
66'
Tokyo Verdy
2:0
Ventforet Kofu
1.5
+20
Stadyum
24'
Omiya Ardija
1:1
Tokushima Vortis
1.5
+23
 
1. Devre
0.5
 
Stadyum
70'
JEF United Ichihara Chiba (K)
2:0
AC Nagano Parceiro (K)
0.5
+20
Hong Kong
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Stadyum
Devre
Wofoo Tai Po
1:0
Kitchee SC
2.5
+19
Basketbol
Basketbol
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan   
Filipinler
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
3/4
UST Growling Tigers
65:52
NU Bulldogs
0:15.5
161.5
+16
Japonya
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
3/4
Yokohama B Corsairs
47:40
Shimane Susanoo Magic
0:8.5
145.5
+11
Yer
3/4
Toyota Alvark Tokyo
68:76
Kyoto Hannarizu
+
Yer
3/4
Utsunomiya Brex
64:65
Aisin Seahorses Mikawa
+
Yer
1/4
Chiba Jets
19:20
Kawasaki Brave Thunders
0:2.5
159.5
+28
Yer
2/4
Sendai 89Ers
24:24
Bambitious Nara
0:8.5
141.5
+11
Avustralya
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
2/4
Adelaide 36Ers
56:46
Brisbane Bullets
0:4.5
196.5
+36
Kore Cumhuriyeti
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
3/4
ET Land Elephants
58:63
KCC Egis
3.5:0
169.5
+15
Tenis
Tenis
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Maçtaki set   
Challenge
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Tenis kortu
1.Set
Uchiyama, Y.
0:0
Klahn, B.
 
0 : 0
 
2.5
+17
Buz hokeyi
Buz hokeyi
Tahmin  
Üçte biri kim kazanır?  
Sonraki gol  
Goals overall   
Rusya
1
X
2
1
X
2
1
X
2
 
+
-
Yer
1/3
Admiral Vladivostok
1:1
Severstal Cherep.
5.5
+18
Yer
1/3
HC RED Star Kunlun
0:1
Dynamo Moskova
4.5
+20
Yer
1/3
Omskie Yastreby Genclik
2:0
S. Barsy Astana Genclik
5.5
+15
Voleybol
Voleybol
Tahmin  
Set galibiyeti  
Setteki durum  
Setteki puan  
Filipinler
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
3.Set
Philippine Army (W)
0:2
Motolite (W)
 
3 : 1
 
45.5
+11
Kore Cumhuriyeti
1
2
1
2
 
 
 
+
-
Yer
5.Set
KB Stars
2:2
Deajeon Bluefangs
 
8 : 12
 
27.5
+5
Yer
2.Set
Incheon Heungkuk Life Pink Spiders (K)
1:0
Gyeongbuk Gimcheon High Pass (K)
 
0 : 0
 
45.5
+10
Rugby
Rugby
Tahmin  
Devre  
Handikap  
Toplam puan   
Rugby Birliği
1
X
2
1
X
2
 
1
2
 
+
-
Yer
1/2
Ingiltere
0:0
Avustralya
0:8.5
40.5
+2
 
Yaklaşan
6h
24h
Hepsi
Top
Futbol
Basketbol
Tenis
Voleybol
Tahmin  
YD / Set / Devre  
Geri kalan süre   
 
 
1
X
2
1
X
2
 
+
-
03:30
Maccabi Netanya U19
Futbol
Hapoel Nof Hagalil U19
2.5
Maccabi Netanya U19 - Hapoel Nof Hagalil U19
+2
04:00
FC Metaloglobus Bucuresti
Futbol
CSM Resita
2.5
+2
04:00
Hapoel B. Sheva U19
Futbol
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
2.5
+2
04:00
CS Sportul Snagov
Futbol
Pandurii Jiu
2.5
+2
04:00
Gloria Buzau
Futbol
Viitorul Pandurii TJ
2.5
Gloria Buzau - Viitorul Pandurii TJ
+2
04:00
Goyang Orions
Basketbol
Seoul SK Knights
158.5
+1
04:00
LG Sakers
Basketbol
KT Sonicboom
163.5
+1
04:00
Tyumen. Legion Genclik
Buz hokeyi
HC Altai Genclik
5.5
Tyumen. Legion Genclik - HC Altai Genclik
+4
04:00
Jordan P / Oktavianti M D
Badminton
Wang C L / Cheng C Y
 
04:00
Marin, Carolina
Badminton
Okuhara, Nozomi
 
04:15
Pardubice
Futbol
Fotbal Trinec
2.5
+26
04:15
Vysehrad
Futbol
FC Vysocina Jihlava
2.5
+26
04:30
Arsenal Tula Youth
Futbol
PFC Sochi Youth
2.5
+2
04:30
Central C. Mariners
Futbol
Newcastle Jets
2.5
+62
04:30
Petrolul Ploiesti
Futbol
Concordia Chiajna
2.5
+2
05:00
Sangju Sangmu
Futbol
Jeju United
2.5
+28
05:00
Norrie, C.
Tenis
Erler, A.
2.5
+4
05:00
Bublik, A.
Tenis
Majchrzak, K.
2.5
+8
05:00
South East Melbourne Phoenix
Basketbol
Illawarra Hawks
186.5
+36
05:00
Seo S J / Chae Y
Badminton
Wang Y / Huang D
 
05:30
Balestier Khalsa FC
Futbol
Tampines Rovers FC
3.5
+28
05:30
Guangzhou R&F FC
Futbol
Shandong Luneng
 
05:30
Hougang United FC
Futbol
Brunei Dpmm FC
3.5
+28
05:50
Gille/Vliegen
Tenis
Ram/Salisbury
+2
06:00
Atyrau
Futbol
Zhetysu Taldykorgan
2.5
+2
06:00
FK Znamya Truda
Futbol
FK Kolomna
2.5
+2
06:00
Rotor Volgograd II
Futbol
Dinamo Brjansk
2.5
+2
06:00
FC Orenburg Youth
Futbol
Kryliya Sovetov Youth
2.5
+2
06:00
Paide
Futbol
Tallinna Kalev
3.5
+1
06:00
FCI Levadia Tallinn
Futbol
Kuressaare
4.5
+1
06:00
FK Riteriai
Futbol
FK Kauno Zalgiris
2.5
+2
06:00
CLB BD Thanh Hoa
Futbol
Viettel
2.5
+2
06:00
SHB DA Nang
Futbol
Becamex Binh Duong
2.5
+2
06:00
Hanoi T&T
Futbol
Quang Nam FC
3.5
+2
06:00
NAM Dinh FC
Futbol
Vicem HAI Phong
2.5
+2
06:00
CLB TP HO CHI Minh
Futbol
Hoang Anh Gia Lai
2.5
+26
06:00
S. Khanh Hoa
Futbol
SAI GON FC
2.5
+26
06:00
Rakvere JK Tarvas
Futbol
TJK Legion
3.5
+1
06:00
Bencic, B.
Tenis
Mladenovic, K.
2.5
+8
06:00
Berankis, R.
Tenis
Nys, H.
2.5
+8
06:00
Ruud, C.
Tenis
Coppejans, K.
2.5
+8
06:00
Afyon Belediye
Basketbol
Galatasaray SK
157.5
+33
06:00
Tai, Tzu Ying
Badminton
Chen, Yufei
 
06:15
Clube Condeixa
Futbol
Rio Ave FC
3.5
+1
06:15
Yeni Zelanda
Rugby
Irlanda
42.5
+5
06:30
Slask Wroclaw
Basketbol
Asseco Prokom Gdynia
159.5
+5
07:00
Eibar
Futbol
Barcelona FC
2.5
+101
07:00
Saint Pauli
Futbol
Darmstadt
2.5
+46
07:00
Karpaty Lviv
Futbol
FC Lviv
2.5
+29
07:00
Fredrikstad
Futbol
Kvik Halden FK
3.5
+2
07:00
Asker
Futbol
Floro
3.5
+2
07:00
Byåsen
Futbol
Hodd IL
3.5
+2
07:00
FC Zorkij Krasnogorsk
Futbol
Ararat Moscow
3.5
+2
07:00
Sola
Futbol
Moss FK
3.5
+2
07:00
Sotra SK
Futbol
Odds BK II
3.5
+2
07:00
Nardo
Futbol
Brattvag
3.5
+2
07:00
Aasane
Futbol
FK Mjolner
3.5
+1
07:00
Jahn Regensburg
Futbol
Sandhausen
2.5
+46
07:00
FC Tambov
Futbol
Ural Sverdlovskay O.
2.5
FC Tambov - Ural Sverdlovskay O.
+40
07:00
Slavia Mozyr
Futbol
Neman Grodno
2.5
+2
07:00
Oppsal IF
Futbol
Elverum
3.5
+2
07:00
Ventspils
Futbol
Riga FC
2.5
+2
07:00
SV Wehen Wiesbaden
Futbol
Heidenheimer
3.5
+46
07:00
Agrobus. Volochysk
Futbol
Chornomorets Odessa
2.5
Agrobus.  Volochysk - Chornomorets Odessa
+2
07:00
Hatayspor
Futbol
Adana Demirspor
2.5
+45
07:00
Ofner, S.
Tenis
Kohlschreiber, P.
2.5
+8
07:00
Dzumhur, D.
Tenis
Jarry, N.
2.5
+8
07:00
Rojer/Tecau
Tenis
Pavic/Soares
+2
07:00
Enisey Krasnoyarsk
Basketbol
Avtodor Saratov
177.5
+5
07:00
Fenerbahce (K)
Voleybol
Yesilyurt (K)
+1
07:00
Ankara Karayollari 2 (K)
Voleybol
Eczacibasi V. I. (K)
+1
07:00
Gideon M F / Sukamuljo K S
Badminton
Lu C Y / Yang P H
 
07:30
Everton FC
Futbol
West Ham United
2.5
+99
07:30
Blackburn Rovers
Futbol
Huddersfield Town
2.5
+62
07:30
Helsingborg IF
Futbol
BK Hacken
2.5
+41
07:30
Sokol Saratov
Futbol
Salut Energia Belgorod
2.5
+2
07:30
Gais Göteborg
Futbol
Varbergs
2.5
+29
07:30
Salavat Yulaev UFA
Buz hokeyi
Ak Bars Kazan
4.5
+22
07:35
Beijing Guoan
Futbol
Shanghai Sipg
2.5
+41
08:00
Antalyaspor
Futbol
Genclerbirligi Sk
2.5
+98
08:00
FC Ingolstadt 04
Futbol
Chemnitzer
3.5
+40
08:00
Kvant Obninsk
Futbol
FK Kaluga
2.5
+2
08:00
OPFK Cherkashchyna
Futbol
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
2.5
+2
08:00
TSV 1860 Munich
Futbol
Uerdingen 05
2.5
+40
08:00
Fortuna Köln
Futbol
Sportfreunde Lotte
2.5
+29
08:00
SV Viktoria Aschaffen.
Futbol
Illertissen
3.5
+29
08:00
Hifk
Futbol
Rovaniemi Palloseura
2.5
+40
08:00
FC Inter Turku
Futbol
Kuopion Palloseura
2.5
+40
08:00
Schalke 04 (A)
Futbol
TUS Haltern
2.5
+29
08:00
Jammerbugt FC
Futbol
FC Sydvest 05
3.5
+2
08:00
Preussen Münster
Futbol
S. Grossaspach
2.5
+40
08:00
SV Elversberg
Futbol
Astoria Walldorf
3.5
+29
08:00
SC Fribourg II
Futbol
FC Giessen
2.5
+29
08:00
Pirmasens
Futbol
FSV Frankfurt
2.5
+29
08:00
FC Magdeburg
Futbol
Hansa Rostock
2.5
+40
08:00
Hillerod Fodbold
Futbol
Bronshoj
3.5
+2
08:00
FC Nizhni Novgorod
Futbol
FC Khimki
2.5
+26
08:00
FC Honka
Futbol
IFK Mariehamn
2.5
+40
08:00
FC Avangard Kursk
Futbol
T.Telecom Ivanovo
2.5
+26
08:00
KPV J
Futbol
Vaasan Palloseura
2.5
+40
08:00
Waldhof Mannheim
Futbol
Hallescher
2.5
+40
08:00
Offenbacher Kickers
Futbol
Mainz 05 (A)
2.5
+29
08:00
Bergisch Gladbach
Futbol
Rot Weiss Essen
3.5
+12
08:00
Eintr. Braunschweig
Futbol
SpVgg Unterhaching
2.5
+40
08:00
Heimstetten
Futbol
Bayreuth
3.5
+29
08:00
Mordovia Saransk
Futbol
FC Krasnodar-2
2.5
+26
08:00
Leningradets
Futbol
FK Olimp Khimki
2.5
+2
08:00
TSV Steinbach 1921
Futbol
Koblenz
3.5
+29
08:00
Sinner, J.
Tenis
Wawrinka, S.
2.5
+8
08:00
Sousa, J.
Tenis
Popyrin, Alexei
2.5
+8
08:00
Gojowczyk, P.
Tenis
Karlovic, I.
2.5
+8
08:00
Ostapenko, J.
Tenis
Blinkova, A.
2.5
+8
08:00
Pavlyuchenkova, A.
Tenis
Muchova, K.
2.5
+8
08:00
Dinamo Metar Ch. (K)
Voleybol
Yenisey Krasnoyarsk (K)
+2
08:00
Matsumoto M / Nagahara W
Badminton
Baek H N / Jung K E
 
08:00
Chen Q / Jia Y
Badminton
Fukushima Y / Hirota S
 
08:15
Pınar Karşıyaka
Basketbol
Sigortam.net Itu BB
156.5
+32
08:15
Gurney, Daryl
Dart (yalnızca oyunlar)
Wright, Peter
16.5
Gurney, Daryl - Wright, Peter
+5
08:30
USK Anif
Futbol
SV Ried
3.5
+40
08:30
FK Kosice
Futbol
Slovan Juniori
2.5
FK Kosice - Slovan Juniori
+2
08:30
FC Slovan Liberec
Futbol
FK Jablonec
2.5
+39
08:30
Mura Murska
Futbol
Triglav Kranj
2.5
+29
08:30
Bonner
Futbol
B. Dortmund (A)
2.5
+29
08:30
Bor. M'Gladbach II
Futbol
Wuppertaler
3.5
+29
08:30
Team Esbjerg (K)
Hentbol
NP GK Rostov-Don (K)
51.5
+3
08:45
Panionios
Basketbol
Rethymno
144.5
+5
08:45
Aris
Basketbol
AO Ionikos Nikaias
152.5
+5
08:45
GS Olympia Larisas
Basketbol
Iraklis Thessaloniki
145.5
GS Olympia Larisas - Iraklis Thessaloniki
+5
09:00
SS Lazio
Futbol
Atalanta
2.5
+100
09:00
Bate Borisov
Futbol
FC Gomel
3.5
+2
09:00
Pescara
Futbol
Spezia
2.5
+40
09:00
Mladost Lucani
Futbol
Partizan
2.5
+2
09:00
Juve Stabia
Futbol
Pordenone
2.5
+40
09:00
Fk Gabala
Futbol
Karabağ FK
2.5
+2
09:00
Le Havre
Futbol
Lorient
2.5
+40
09:00
Venezia
Futbol
Salernitana
2.5
+40
09:00
Csikszereda MC
Futbol
Rapid Bükreş
2.5
Csikszereda MC - Rapid Bükreş
+2
09:00
Torpedo Vladimir
Futbol
Zvezda St Petersburg
3.5
+2
09:00
Korona Kielce
Futbol
Wisla Plock
2.5
+39
09:00
Virtus Entella
Futbol
Trapani Calcio
2.5
+40
09:00
NK Varazdin
Futbol
Istra 1961
2.5
+40
09:00
Rigas FS
Futbol
BFC Daugavpils
2.5
Rigas FS - BFC Daugavpils
+2
09:00
Narva Trans
Futbol
FC Maardu
3.5
+2
09:00
Miedler, L.
Tenis
Travaglia, S.
2.5
+8
09:00
Ivashka, I.
Tenis
Delbonis, F.
2.5
+8
09:00
Krajinovic, F.
Tenis
Carreno-Busta, P.
2.5
+8
09:00
Vesely, J.
Tenis
Cressy, M.
2.5
+3
09:00
Ftc (K)
Hentbol
Podravka Vegeta (K)
55.5
+3
09:00
Kamura T / Sonoda K
Badminton
Setiawan H / Ahsan M
 
09:15
SG BBM Bietigheim (K)
Hentbol
Brest Bretagne Handball (K)
54.5
+3
09:15
Cross, Rob
Dart (yalnızca oyunlar)
Price, Gerwyn
16.5
Cross, Rob - Price, Gerwyn
+5

Bahigo Canlı bahisler & tahminler hakkında daha fazla bilgi

 Canlı bahislerin heyecanını her gün yeni bahisler ve en iyi oranlarla Bahigo’da yaşayın.
 
Kim FC Basel ve FC Zürih arasındaki mücadelede hangi takım golü bulacak? Roger Federer ABD Açıkta Andy Murray´a karşı sonraki oyunu kazanır mı?Real Madrid Barcelona arasındaki maçta ilk yarıda kaç gol atılır? – Bunlar bizim canlı bahislerimize birkaç örnek! Ayrıca her zaman farklı spor dallarını birleştirebilirsiniz.
 
Bunların dışında canlı bahis sistemimizde maçların gidişatını dakika dakika takip edebilir ve karşılaşmaların hangi televizyon kanalları tarafından saat kaçta yayınlandığı bilgisine de ulaşabilirsiniz. Bunların dısında canlı bahis sistemimiz karsılasmalara ait detaylı istatistikleri de sunmaktadır. Bu istatistikler; oyuncular, takımlar, takımların daha önce oynadıkları karşılaşmaların sonucları ve daha bircok detaylı bilgiyi icermektedir. Canlı bahis istatistikleri bu bilgilerin dışında takımların tarihçeleri, performansları ve bahis çeşitlerine ait grafikleri de içermektedir. Şimdi hemen kendiniz deneyin!
Bahis kuponu 

Haftanın Talihlileri

  • Al...o
    $ 28,638.69
  • En...o
    $ 24,349.26
  • Ma...o
    $ 7,545.74
  • Pe...m
    $ 5,459.10
  • Se...n
    $ 4,564.76

Promosyonlar

Hoş geldin Bonusunuzu aldınız mı? 550₺'ye kadar %100 Spor bahisleri veya 1000₺'ye kadar %100 Casino Bonusu sizin olsun!
Her hafta yeni bir oyunda free spin kazanın! Bu haftanın seçilen oyununu kontrol ettiniz mi?
Her Bitcoin ve CepBank yatırımınıza 500₺'ye kadar %20 Bonus fırsatını kaçırmayın!
Oran
Desimal (1,23)
image
Lütfen bekleyiniz
Kuponunuz işleme alınıyor
Lütfen bekleyiniz
Talebiniz işleme alınmıştır